Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Hosszú AMD-s korszakomat lezárva tegnapi nappal egy i5-4570S-es procival, és egy ASUS Vanguard alaplappal folytatom. Összességében eddig minden szép és jó, de nekem egyelőre szokatlan a Phenom II X4 945 után, hogy a proci terhelve ilyen 75 fok körüli hőmérsékletet produkál, majdnem duplája mint a Phenomnak volt.
    Ezért arra gondoltam, hogy megpróbálnám alulfeszelni, remélve így, hogy 70 fok alá menne a hőmérséklet.
    Gond az, hogy az ASUS BIOS-ban teljesen el vagyok veszve, sokkal bonyolultabb, mint az az előző AMD-s ASROCK, ezért kellene segítség akik járatosabbak ebben. Van ugyan alulfeszelős topik, de oda hónapok óta senki nem jár.
    Készítettem, egy képet, gondolom, hogy itt kellene majd valamiket állígatnni, ne de mit?

    A BIOS-ban a CPU Core Voltage nálam auton áll jelenleg, 0.928 V-al, csak a kép elkészítésekor állítottam át offset módba, de utánna vissza is állítottam.
    Ezért kérnék lehetőleg egy elég szájbarágos útmutatást, hogy hogyan tovább, lehet privátba is, hogy ne zavarjuk itt a többieket.
    Előre is köszönöm a segítséget.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák