Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz vimes #80356 üzenetére

    A powermanager az powermanager. Ezen a néven megtalálod és van külön drivere, a kettő nem ugyanaz. A manager segítségével többek közt láthatsz az akkuról mindent, kis zöld akku ikon.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • vimes

    senior tag

    válasz vimes #80356 üzenetére

    No sikerült beizzítani a Bluetooth-t, de (még) nem teljes az öröm. Letöltöttem, elindítottam a ThinkVantage-os Power Manager-t, a telepítés első fele lefutott, majd a második felében, mikor a Power Manager drivert kellett volna telepíteni, leállt a telepítő, azzal, hogy "Cannot run on this system". Ezután újraindítottam a gépet, és csodák csodájára felvillant a Bluetooth LED, az Eszközkezelőben is megjelent a Bluetooth eszköz. Megnéztem a telepített programok listáját, de semmi új program nem települt :F Működik is a Bluetooth, ahogy kell, de a Windows-os eszközökkel, pl. a Gépházban hiába nyomok rá a Bluetooth beállításoknál, hogy "Ki" nem aludt ki a Bluetooth LED-je. De a mobiltelefonom nem találja meg, a notebookot, csak ha bekapcsolom a Bluetooth-t a Gépházban. Gondolom, kellenének a hotkey-ek, de fogalmam sincs, hogyan hozom őket működésbe. Lehet hogy Windows 10 alatt ez egy lehetetlen feladat lesz. Az ember azt hinné, hogy egy win 7 kompatibilis szoftver fut win 10-en is. Most akkor win 8 alatt se futna? Innen szedtem le a Power Manager telepítőjét.

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák