Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Francia91 #50228 üzenetére

    Na akkor végleg megnyugodtam mert rendre nekem is 60 fok felett volt switched módban. Bár igaz csak xubuntu alatt mértem, de használni is ezt a rendszert használom.
    Viszont legnagyobb örömömre most nagyon jó "hideg" lett a gép. A hűtőnyíláshoz téve a kezem csak "szoba-hőmérsékletű" levegő jön ki. A proci is csak max 40 fokos így miközben itt írogatok.

    Na ennek ellenére meglesz hamarosan a belső vizsgálat, és az esetleges takarítás.

    (#50231) Chaser: És ha jól sejetem akkor a ráállós és vízbeleöntős videók is ide tartoznak. Legalábbis a T szériához.
    Amúgy végigsimogattam a gépem fedelét és fura módon nem sima, hanem kicsit puklis :Y
    Mi van ha ez a gép valóban nem igen volt használva, hanem cs :Y k bemutató darab volt és ezen demonstrálták a tetejére állva, hogy mit bír :Y
    Ha így is van kitűnően bírta, mert belül semmi nem látszik ebből. És kívülről sem, szemmel, csak simogatva.
    (Mint a kocsink amit jégeső kapott el diónyi jéggel. Azon is alig látszik, de érezni hogy puklis lett :O )

    (#50230) Wyll: Mondd a gazdának ha véleteln felborul a kóla mellette és a billentyűzetre ömlik akkor csak egy kis vizet kell utána önteni, hogy a kóla bele ne ragadjon :)) (de viccen kívül, a T-s thinkpad ezt simán bírja.
    Aztán még ott a thinklight világítás is, ami azt hiszem szintén csak ezekben van.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák