Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Tim82 #81293 üzenetére

    Lehet, hogy csak nekem tűnt oltásnak, ha így van akkor elnézést kérek!

    Egyébként az nagyon jó ötlet, ha ez a kérdés belekerül a topiknyitóba. Arra gondolok, hogy ezek a gépek (T410, T420) most jutnak el az életciklusuknak abba a részébe, amikor a gyári ram kb kötelezően upgradelendő, mert anélkül már nemigen elég a teljesítményük.
    Én is így jártam a 420-assal, hogy vagy új gép nagyon sok pénzért, vagy +4 giga ram, és egy SSD a vinyó helyett. A kettő együtt igaz, hogy kb annyiba került, mint a gép használt értéke, viszont ezzel a ráköltéssel még évekig, vagy legalábbis addig, amíg előbb tönkre nem megy, a gépem használhatósága ki lett tolva. Sőt azt mondom, hogy megnézegetve a mostani T széria árakat, olyan gépet, mint amit most használok az upgrade után (i5, 8 giga ram, 500 giga SSD) csak nagyon drágán tudnék beszerezni. Annyira drágán, hogy azon gondolkozok, hogy veszek használtan egy ugyanilyet otthonra, abba teszek szintén +4 giga ramot és egy kisebb, 256-os SSD-t, és szerintem érezhető időre meg van oldva az otthoni gépem (mivel az otthoni gépem sajnos már 7 éves és időnként sok türelem kell hozzá).

Új hozzászólás Aktív témák