Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz taltos #4964 üzenetére

    Hali!

    Ahogy elkezdtem olvasni én is a T400-at ajánlanám neked ha olcsó és jó gépet szeretnél és nem akarsz várni a T410-re.
    Többször említed, hogy nem akarsz játszani, de mégis keresed az átkapcsolható vga-s gépeket. Ezt nem egészen értem. Felesleges minek melegítenéd a gépet egy plusz vga-val?

    Én nem igazán használtam más notit csak láttam a kijelzőjüket. A T500-amnak erősebb a háttér világítasa és nem tartom tompának a színeit. Arra tudok gondolni hogy aki ezt írta arra gondolt hogy talán a fényes kijelzők élénkebben adják vissza a színeket viszont ez rettenetesen visszaüt mikor jobbról, balról vagy legrosszabb esetben hátulról süt a nap, mert semmit nem látsz a képernyőn. Ezért is maradok én mindig is a matt kijelzőnél. A Lenovo gépeit pedig tudtommal 90%ban ha nem 100%-ban ilyen kijelzőkkel szerelik.
    Továbbá a led háttérvilágítás annyival jobb hogy kevesebbet fogyaszt a gép és a betekintési szög is nagyobb, plusz erősebb a kijelző fénye.

    Amit linkeltek laptopinfo-s gép sztem teljesen jó lenne neked ha nem kell számla.
    Sokan sokszor vásároltunk már Csabától és megbízható forrás.

    Intel turbo memory-ra pedig keress rá a topikban. Állítólag a parasztvakítás kategóriába sorolandó

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák