Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tikakukac #101745 üzenetére

    Hát ha párnázott a táska, akkor nem kell, nyilván, de akkor a táska lesz nehezebb. De ha nincs benne rendes notebook rekesz, én a T420-at se raknám bele szívesen.... :DDD
    Amúgy ami nekem van Lenovo valami filc szerű "puha" 14" tok, az egészen pontosan 193g a mérlegem szerint. Ha gyorsan megcsinálod a matekot, a 2,4kg-os noti helyett 1,37kg + 193 gramm extra védelem még mindig majd egy kilóval előrébb vagyok, még ha ezt így extrásan rakom a notebookos táskába akkor is. :DDD

    (#101746) FoxiestFox: A pg up, pg down gombokon nem tudom, mit kell keresni, ott vannak a nyilak mellett. Home, end, delete gombok helye is könnyen szokható. Nem olyan kényelmes, mint a régi, de a használhatatlantól is nagyon messze van azért.
    Perzse, megértem, ha nem akarod megszokni, csak arra célzok, hogy azért ha valaki akarja, nem is lehetetlen.

    (#101748) Apollyon: Mókás, hogy írod, mennyire nem számít a méret és súly, amikor egy X230-at használsz. Valami miatt mégsem T430-at vagy T530-at vettél.... :DDD

    "A *80-as szérián már nincs rj45, az gáz."
    A 280-ason. A T480s-en van, meg a nagyobbakon.

    De az tény, az új T490s-en már itt is lehagyták, ami nekem is szemöldök ráncolós.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák