Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    válasz Cunaja #7984 üzenetére

    Igazad van de ha ez így működne akkor lenne szép, de soha nem fog viszont az SMS nem jó megoldás mert akinek nincs mobilja (mint pl az anyósomnak) az hogyan kérne engedélyt az akkor addig nem is mehetne sehova sem.

    Én tegnap éjjel is járőrbe voltam, ma is megyek járőrbe (hivatalos engedélyünk van Barcs és vonzás körzetébe járhatunk korlátlanul) ami azt jelenti, hogy 2 óra 30 percet nem vagyok otthon. Napközben meg próbálom betartani a Maradj otthon ha a riasztok engedik, ha nem akkor megyek. A Kutyát leviszem mert le kell igaz nem 24 órában reggel 10 Perc, 11 órakor kb 5-7 perc, délután egy nagyobb séta 30-45 perc, tehát ezekért nem tudok otthon maradni.

    Én (mi kértünk) kértem a szűrést azt mondtak, (mivel mi járunk intézményekben és napközben is), fizessek 20 000 Ft/fő (akkor is talán 2 hét és megcsinálják) akkor minek fizetek tb innentől meg mondhatnám, hogy leszarom a "Maradj Otthon" ha nekik nem érdekük, hogy megcsinálják a szűrést, ezek szerint, nekem kell azt megoldani, hogy ha hordózó is vagyok nehogy véletlen is meg fertőzzek valakit is. Viszont ha volna teszt eredményem akkor az teljesen más lenne.

    Termesztésen betartom, és tényleg csak akkor megyek el otthonról ha nagyon muszáj, vagy kötelesség szólít, mivel a riasztóknak és a tűzjelzőknek nem árt a vírus.

    Különben meg a Tisztiorvosra vissza térve nincs a helyzet magaslatán.

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák