Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #4936 üzenetére

    Vannak topikok, amik egy idő után kihalnak. Elfogy a telefon tulaj vagy a légkör durvul el és mindenki befejezi ott a tevékenységét. A második okot nem szabad sosem hagyni. Persze ha valahol nincs topikgazda, az nagyon nehéz, mert akkor csak a moderátorok tudnak rendet tartani.
    A nem szalonképes usereket meg fel kell dolgozni, esetleg ha nem nyugszik, akkor tiltani kell.
    Az ember egy idő után ki tud készülni rendesen, mert néha hasztalannak érzi magát az ilyenektől.
    Porterocka is feladta, de azért fogadni mernék, hogy olvasgatja amiket itt irkálunk, ha nem is minden nap.
    Vérbeli profi és vérbeli fórumozó volt, ezt nem lehet csak így elfelejteni.
    A külföldi munka is lehetséges, mert a vége felé már sokat volt külföldön.
    Ha én véletlenül megkattannék :Y , akkor is olvasnám a dolgokat, csak nem reagálnék.
    Jelen időszakomban is, van kb napi fél órám, hogy ezzel foglalkozzak, mert a határidőnaplóm tele van.
    Ma is csak azért tudok itt lenni, mert nem vittem el a JVC-t és így felszabadult a lefoglalt időm.
    December 11-én dolgozom utoljára idén, már alig várom. :)

    A végére valami: Szerintetek megfelelő minőség? Anyókának venném most pénteken karácsonyi ajándéknak. Mindig így nézi a TV-t. amikor én már alszom. [Fejhallgató, WIFI-s]

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák