Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz MK VII #4375 üzenetére

    Azonnal kerüljön le a nevedről, mert egyből leszedeti a rendszámodat a VH.
    Vigyázz, ha megindul ellened a végrehajtás, onnan már fedezetelvonó jellege van a dolognak és akkor már a pizsidet is előveheted ha elítélnek miatta.
    Gyorsan írasd valakire és nyögd ki az átíratási illetéket. Persze legyen rendes adás-vételi.
    Ha kérdezik miért adtad el, azt kell mondani, hogy a bank miatt nagyon megszorultál.
    Mivel a VH még nem indított eljárást, ezért jelen pillanatban nem is tudja, hogy a neveden van.
    Felvetődik a kérdés, hogy mit keres az autó mindig a ház előtt? Te vezetheted attól, hogy nem a tiéd, mert akár üzembentartója is lehetsz, csak nincs a neveden. Ettől a perctől kezdve nincs behajtható autó.
    Az autónknak én is csak üzembentartója vagyok.
    Ismétlem, ami nagyon fontos! Egy napod sincs, egyből cselekedni kell. Azután már ne izgulj, mert az adásvételi kész és az átírásra törvényesen 15 nap van. Azaz, hogy értsed. Szerdán papíron eladod és csütörtökön megindul a VH eljárás. Nem tehet semmit, mert a 15 napos átírási korlátban benne vagy és jogszerű adás-vétel történt, vagyis csak az okmányirodában vagy tulaj, amúgy meg már más a tulajdonos.
    Remélem érthető.
    Az autó ugye nem hitelre van, de lehet nem olvastam el rendesen.
    4-kor ébredtem, kicsit folyik már a szemem.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák