Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    válasz dchard #197 üzenetére

    Fúú! Én csak olvastam itt a sok információt!

    Először a válasz: a tömörített apn nél a web oldalak képeit rosszabb minőségben hozza le a modem, ez a GPRS-es korszakban nagyon sokat dobott a sebeségen, valamint jóval kevesebb adatforgalom generálódott. Ez akkor fontos, ha csak 50MB havi forgalma van az embernek, lást régebben a PGSM-nél vagy akármelyik szolgáltatónál.
    Ez a mostanában a sebesség, és az adatforgalom határok kibővülése miatt feleslegessé válik, kivéve a mobilról netezőknek, akik GPRS - EDGE kapcsolattal nyomulnak.

    Kérdés: Az új frameware felrakása után feltetted újra a VCM-et is?
    Mert nekem egy olyan problémám volt a garicsere előtti modemmel, hogy csak a voda saját progijával lehetett rendesen csatlakozni, pedig hónapokig a huawei sajátját használtam. (bár megnéztem, az is agyon lett csicsázva, pedig egy egyszerű használható dolog volt)
    Kérdés2: Milyen típusú mobil antenna csatlakoztatható hozzá, mert hiába ülök párszáz méterre a teve utcai tornyoktól, és még rájuk is látok az ablakból, néha alig van térerőm, miközben a telómon max van.

    Amúgy a mobilszolgáltatók simán feltehetnék ezeket a man-okat a modemre amit írtál, mert sokkal egyszerűbb lenne az élet pl: nem tartanám a telefont 30 percig hüle zenét halgatva a semmiert.

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák