Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaDa

    senior tag

    válasz Boresz #3172 üzenetére

    Köszönöm, kipróbálom. :)

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

  • DaDa

    senior tag

    válasz Boresz #3172 üzenetére

    Szia! Ha jól tudom Te vagy a progi készítője. :R Sikerült így beállítani és működik rendesen. Gondolom sokan zaklatnak, de még egy kérdést engedj meg.

    Hogy érdemes beállítani, hogy ha kimegyek a bluetooth hatótávjából és visszaérek akkor minél hamarabb csatlakozzon? Most úgy néz ki, hogy nem akar vissza csatlakozni vagy csak nehezen, amíg a kijelzőt fel nem oldom a telefonon. A bluetooth ikon jelzi az órán, hogy látja a telót de addig nem jönnek az értesítések míg fel nem oldom a kijelzőt. Elvileg a telefonon minden jól van beállítva (EMUI / Honor9/ Oreo) mind a Mi bandge mind a Mi fit ki van véve az optimalizálásból, kézi vezérlésen van stb. Mi band 2 pánttal ilyen nem volt, az szinte egyből vissza csatlakozott.

    Érdemes lehet a notify barra kirakni?

    Másnak is van ilyen gondja vagy az EMUI hülyéskedhet?

    Amúgy minden szép és logikus a programban :)

    és a lényeg: Az nem megoldható, hogy az óra jelezze, hogy ha van elmulasztott értesítésed? teszem azt jön egy értesítés (nincs bekapcsolva emlékeztető) és kimegy a fejemből. Van amikor órákig nem nézek a telómra és ha lenne egy piros ikonaz órán, hogy elmulasztott értesítés van az jó lenne. Persze könnyen lehet, hogy csak én vagyok a mafla és ott az értesítés ismétlése is de azért érdekelne.Ez inkább technikailag érdekel, hogy megvalósítható lenne-e.

    Köszönöm a segítséged!

    Szerk: Teszteltem...Kiraktam notify barra, úgy szinte egyből visszacsatlakozott. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

Új hozzászólás Aktív témák