Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumoo@gmail

    tag

    válasz szumoo@gmail #12482 üzenetére

    Megvan.
    /storage/emulated/0/Android/data/com.huami.watch.hmwatchmanager/files/watch_skin_local
    Itt kell felülírni a megfelelő filet, és utána Amazfit azt fogja kiküldeni az órára.
    Nem elegáns megoldás, de működik.

  • this is life

    Ármester

    válasz szumoo@gmail #12482 üzenetére

    Ha egy konkrét értesítést törölnél csak az órán, az adott értesítésnél simíts balra az óra kijelzőjén és már törölheted is .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • Upo

    addikt

    válasz szumoo@gmail #12482 üzenetére

    Megjött közben nekem is a bip s, úgyhogy most már tudok pár dologra reagálni.
    - Ha nem fut zenelejátszó nem tudja elindítani az alapértelmezettet.
    Túlzottan nem hat meg, amúgy is elég körülményes a használata. Akkor lehetne talán értelme, ha bárhonnan el lehetne érni menü nélkül, mondjuk valami kijelző vagy gomb duplatapira vagy valami hasonlóra. Ráadásul edzés közben abszolút nem elérhető, mert ott nincs menü sem. Pedig talán ott kéne a leginkább, onnan mondjuk egy mozdulattal elérni.
    Edzés nélkül nem egy nagy kaland, mire a menüből előegerészem, megvárom amíg összeszedi a lejátszó vezérlés gombokat, addig kb. 2x előkapom a telefont és a zárképernyőn vezérlek vagy hangerőgombokkal is lehet léptetni ha be van állítva (mármint Xiaomi telón biztos).
    - Értesítéseket hiába törlöm, a telefonon ott maradnak.
    Én még soha nem töröltem értesítést az órán, csak próbából. Tök fölöslegesnek tartom, úgyis csak az utolsó x darabot tartja meg, ahogy jönnek az újak, a régebbiek törlődnek. Ránézek az órán amikor jön és forget. Ha valami olyan, akkor azt úgyis a telefonon nézem meg, akkor meg el lehet intézni a többit is egy mozdulattal. Nekem ez abszolút semleges, érdektelen.
    - Amazfiten kívül semmi mással nem tudom párosítani az órát.
    Párosodik az, Gadgetbridge-el biztos, mert nálam működött elsőre. A Bip S is már szerver bázisú párosítást kér, amihez kell Auth Key. Azt a leírás szerint kinyertem, azzal meg elsőre párosodott, még csak le se kellett okézni az órán.
    [link]
    - De ami a legjobban idegesít: hogy nem tudok watchface-t cserélni.
    Nem kompatibilis a bip és bip s watchface, de ami kellemetlenebb, hogy simán lehet téglázni az órát ha a másik fajta watchface van erőszakkal ráküldve. Volt aki már megjárta.
    Viszonylag új az óra, nincs még olyan sok face hozzá, ezen nem kell csodálkozni. A bip-hez se volt amikor megjelent. Abból kell válogatni ami van, vagy csinálni sajátot. Azt is látom, hogy már kezdtek bip számlapokat konvertálni bip s-re, nekem is ha lesz kicsit több időm akkor átnézem az új json formátumot és pár személyes kedvencemet megpróbálom bip s formátumra alakítani.
    Amúgy a leírás szerint simán megy a számlap csere, én amazfaces és afreplacer-el próbáltam. Mindkettőnek ugyanaz a lényege. Amazfit-el bemész a számlap cseréhez, egy jó ronda számlapot felraksz amit úgyse használnál. Utána a számlap cserélővel kiválasztod a számlapot, megadod hogy a ronda számlap helyére tegye. Utána vissza az amazfit-be, és újra fel kell tenni ugyanazt a ronda számlapot. A kis kép nem változik, de nem a rondát hanem a letöltött számlapot fogja felrakni.
    De még egyszer írom, lassan, hogy mindenki megértse: bip számlapot tilos bip s-re rátenni, teljesen más parancsok vannak a json-ban, le fog heverni tőle! A bip s gombocskával szűrni kell a rá valókat!

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák