Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dunkel

    őstag

    válasz #75912448 #231 üzenetére

    Lassan készül nekem is egy beszámoló az upgrade pc-vel. Lin. táp akkorát dobott rajta a kocka helyett (hdplex mögötte ugyanúgy) el se hittem elsőre.
    Csak most épp az van, hogy bios frissítés után turbó módban pörgette az APU-t a lap aztán eldobta magát a tápocska pár perc után, pedig spec. szerint bőven bele kéne még férjen. Javításra vár...

    Eddig senkit nem érdekelt a linux, pedig volt róla ott is szó többször és Patice is elvitte a gépét a Fonóba, sokan hallották. Hivox beírta, hogy linuxra fog építeni, azóta ez a tuti. Amúgy nem is rossz az a daphile megjegyzem.

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz #75912448 #231 üzenetére

    szomszédban?

    az a baj, h a PCs zenélés nonstop kütyüzésre késztetett, mert éreztem, h valami nem oké. ez általában olyankor van nálam, amikor van valami műség, valami torzítás. emiatt folyamatosan valamit mindig fejleszteni akartam. fejlesztgetni az igazabb irányba. de igazából mindig csak ide-oda tologattam a problémát.

    és fenékre ültem utána egy jobb hálózati lejátszótól. Nem elsőre, hanem másodikra. elsőre nem is értékeli az ember az igazat, ha előtte évekig effektezett hangot hall. később hallottam a 2Mből készült dupla PCt, és hát innan nézve sima PCs hang volt az is. szóval én nem csodálkozom, ha kezdenek elpártolni.

    a miniatürizált, de még inkább a direkt audiocélú (alaplapszinten) PCkben látok fantáziát, az asztali PCkhez képest mindenképp.

    --------

    az eredetileg audio, majd filmes PCmben "szuper" 160W hazaikisipari toroid, MZ féle táp, hdplex volt, erről váltottam kapcsi PC tápra, amikor kellett a VGAhoz erősebb táp. de egy darabig ugyanúgy alaplapi VGAról ment, igy elvileg láthattam, hallhattam a difit az MZ + hdplex után a hibás, majd a jó seasonic, de ez a mostani konkrét seasonic maradéktalanul kielégít.

    az, h enermax v seasonic az még semmire se garancia. ugyanazt a tipust 3x is tesztelték ugyanott, csak picit más reviziókkal, és mindnek nagyon más volt a zajmérési eredménye. és akkor az még csak 1 tipus, 1 márkából, 3 revizioval.

    MZ táp 2x füstölt el nekem ,ezt meséltem. Akkor az A10-7800 IGP ment, ez kinyirta a diódákat. Konnektorból kb 110-120W körül ehetett akkor. Utána kértem MZt, hogy rakjon már bele még nagyobb diódákat (elvileg 250Wot ki kellett volna birnia a simának is, de fele se ment stabilan), majd vettem egy bemért, seasonicot.

    dunkel: tudom mire gondolsz, nekem is megvolt a dell+hdplex majd a lin táp, amikor sztereora kellett a PC. valóban jókora előrelépés. a seasonic tápos gépet viszont nem próbáltam sose sztereora (már nincs USB konverter a láncban, szóval már nem is tudom kipróbálni), szóval nem tudom, hogy ott mennyire válna be. filmnél nekem nagyon bejön.

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák