Hirdetés

Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Yeffy #18 üzenetére

    (#18) Yeffy: settings/network/dual network manager alatt mit látsz? már az is fura hogy a sim2-dnek van carrier neve, ha nem használsz ott simet

    a navbarra rakhatsz kijelző kikapcsoló gombot is, és az nem fog gondot okozni azzal, hogy nem tudod lezárni duplakoppra a kijelzőt anélkül hogy kikapcsolnád az ujjlenyomat olvasót.
    ezt hogy lehet megoldani?

    mmint hogy tudsz kijelző kapcsolót rakni a navbarra? az is a navbar menü alatt van (personalize/ change navigation bar buttons) :) ott tudod állítgatni azt is hogy kell-e a második navbar amit elhúzhatsz oldalra vagy sem (plusz az érthetetlen ikonoknak is van magyarázata ott :D
    igazából én azért így használom, hogy 4 gomb van a fő navbaron mert egy kézzel kényelmesebben elérem így a 3 gombot amit tényleg gyakaran használok

    (#14) kano: szerintem nem rossz. az ami miatt csalódott vagyok, az az esti akku merülés. ha az nem lenne, akkor tökéletes lenne. úgyhogy most próbálom azt megoldani :) de az is lehet hogy Oreo betegség, úgyhogy remélem kapunk valami updatet is hamar
    OP5-hez hasonlítva, ott is 5-6 óra SOT-om volt mindig, csak ott kevésbé éreztem meg, mert este nem merült, és a dash charger pillanatok alatt visszaszedte. de ha azt veszem, hogy a SOT ugyanaz mint ott, akkor nem mondanám hogy rossz.

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Aktív témák