Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz f3rdzs0 #19 üzenetére

    Jaa, azt a navbar-os screen off gombot lattam, elnezest, rosszul fogalmaztam.
    A lehuzhato redonyre szeretnek meg egy ket gombot. Pl akku menujebe ugrot, vagy ezt a kijelzo kikapcsolot. De mindegy, a duplakoppot modositotram nova-ban, most mar ok, bar nem tokeletes.

    Ez mindkettotoknek:
    felreerterek. A carrier nev (giffgaff) azert van ott, mert 2 SIM-et hasznalok jelenleg. Az egy MVNO. Tehat az nem hiba. Ami hiba, vagy legalabb is engem bosszant, hogy ugye van az a bizonyos "Dual SIM kezelo", ahol be lehet allitani, melyik legyen a fo, melyiken legyen 4G net, es ki is lehet kapcsolni/le is lehet valasztani a halozatrol egy kapcsoloval.
    En ezt szeretnem a masodik SIM-mel, mert ahogy korabban irtam, havi nehany alkalommal hasznalnam csak, egyebkent nincs ra szuksegem.
    De hiaba kapcsolom le a 2. kartyat, nem tunteti el a redonyrol a tereroindikatort, mint vartam volna, hanem csak lehuzza. Aminek en nem orulok.

    Sz'al azt szeretnem tudni, h ez megoldhato? Illetve a redonyhoz tudok meg ikonokat hozzaadni?

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Aktív témák