Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ginew

    aktív tag

    válasz ABE #5612 üzenetére

    köszi, akkor asszem... na inkább nem irom le a megoldást.. :D
    más: 1 kis 8710p konkluzió..
    A beépitett hangszorók eléggé torzitanak, persze hangtól is függ, de jó lenne ha lelehetne venni a basszust, mert rezeg rezonál torzit az egész pl 1 ember mély hangjánál.. közepes hangerőn is.. más hangok ugy ahogy jók, de maxon a zene is hasonlót okoz, vagy a hangfal szar, vagy a gyári behangolása, erősitése, stb.. bár még nemvolt notim, lehet azok között kurvajó.. :D billentyüzete nekem picit mintha széles gombozatú lenne, de azis lehet csak az asztali után.. 1 kézzel 1 ujjal sokáig tart pötyögni, mert sokat kell utaztatni az ujjat gombról gombra.. :D pozitivumokat nemirok akarattal, mert minek, alapból jó a gép, de hát ez a minimum hamár pénzbe került.. :D szal ilyen hogy vinyó hangtalan meg venti is ez teljesen lényegtelen :DD a wifije eddig még nekem nemigen ment 10mbps fölé, nemtom miért, pedig probáltam már közvetlen a router mellett is, de lehet csak router beállitási probléma, vagy nemtom, ha tud vki vmit, vagy ért a wifis cuccokhoz, mert van 1 AP is, csak épp kihasználatlanul, mert még lassabb rajta a jel... szal aki ért ezekhez szoljon.. :) ja és amiért irni kezdtem az egészet... a 3d kari benne.. nemtom milyen driverrel, csak igy simán probálva, háttérbe futva dolgok meg minden, 3dmark06 6000 pötty, ami jónak mondható, viszont arra jöttem rá hogy igy notiban nemigazán élvezhetőek a játékok.. mondhatni picit megbántam hogy nem integrált videosat vettem fele ennyiért.. kb 10 percet játszottam eddig vele :D ha valaki játszani akar, nemárt 1 külső monitor, a szinek meg a normális kinézet miatt, meg egér meg bill, s végén ott tart hogy egyszerübb erre a célra a PC. igazából várom az ajánlatokat milyen gamék jók notira, amihez nemkell kiegészitő, nfs carbon szaggat vmiért az tény..azaz bevan lassulva.. de amugy frankó kis noti ez :D viszont lehet eladom is lesz helyete integrált karis HP

Új hozzászólás Aktív témák