Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    Sziasztok!

    Gondoltam megosztom legújabb - és egyben utolsó - tapasztalatomat a HP-val. Történt ugyanis, hogy március végén boldogan vásároltam egy 6735s típusú HP/Compaq laptopot. Nos ez a készülék teljesen új volt, egy év garancia vonatkozik mindenre, kivéve... na ugye könnyen kitalálható? az akkumlátorra. Arra 3 hónap vagy félév, attól függően hogy géppel együtt vagy anélkül lett véve (ha géppel együtt, akkor 6, egyébként 3).

    10. hó valamely napján ez megadta magát és semmi töltést sem vesz fel. Bevittem, megnéztük másikkal, ment is egyből...

    Ejj... na nézzük akkor "kolko forint?" hát...így-úgy-amúgy 30K... ehh... nyeltem nagyot. A 130K-s gépből (ami azóta ugye 115K) 30K az aksi. És ezt ha megveszem, akkor 3 hónap a garancia.

    Előző ACER laptop (ami ugye egy nagy nulla állítólag) nemcsak, hogy nem romlott el, de ki lehet terjeszteni az aksira is a teljes garit. Kedves HP-nál ilyenre lehetőség nincs, sőt, ha veszek aksit, akkor 3 hónapig garantálják a működést.

    Hát... elmehetnek a jó qrva anyjukba mind. :B

    Köszönöm a megtisztelő figyelmeteket, gondoltam megosztom, hogy másnak ne kelljen végigjárnia.

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Új hozzászólás Aktív témák