Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flegga92

    senior tag

    válasz ryger #59402 üzenetére

    KYB megéri a felárat sokak szerint.
    Nekem elől lett Sachs lengéscsillapító cserélve kb 8 éve, tavaly műszakin megnéztem, 75%-os volt, de ez vetekszik az autó árával.
    Hátul a gyári volt még, de cserélni kellett, mert túl nagy volt az eltérés a két oldal között, de a roszabbik is 40% körül volt.
    KYB lett volna bele, de sajnos az FL Sportba nem volt jó (más a futóműve, gyárilag alacsonyabb kb 3 centivel) aztán kipróbáltunk valami nevesebb márkát de ott is ugyan ez volt a helyzet. Végül a Japanparst lett jó. Így 1 év után rosszat nem tudok róla mondani, olcsó volt, tartsóssága majd elválik.

    Én amíg van más választás addig inkább valami jobb minőségű alaktrészeket rakok a kocsiba. A felsoroltak nagy része csak csomagoló cég, nem ők gyártják és lutri, hogy mit kapsz.
    Mikor a kerékcsapágyat cseréltettem, mondtam a szerelőnek, hogy valami nevesebb gyártótól vegyünk. Mondta, hogy rendel egy ilyen csomagoló cégtől (sajnos nem emlékszem melyik), mert általában SKF vagy FAG szokott benne lenni és 5e-el olcsóbb, ha meg mégse valami ismert gyártóé akkor visszaviszi és cseréli.

Új hozzászólás Aktív témák