Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz dattila #28104 üzenetére

    Az azért furcsán néz ki, hogy a már megszűnő funkciók még nem elérhetőek a kvázi új rendszerben. :(
    Nem értek egyet, ez nem "furcsán néz ki", hanem egyenesen felháborító!! :W
    Naponta szükséges funkciókat nem beépíteni az újba, az appba, egyenesen skandallum!
    Vegyük csak sorra!
    - kp. felvételi nyilatkozat. Akár naponta nyilatkozni, lemondani (az is benne van a javasban) az ügyfél jogainak korlátozása.
    - levelezési cím megadása, törlése. Ugyan leveleket nem kap az ügyfél a banktól, kivonatot is elektronikusan kér hiszen online bankol, de akkor is. Elvégre az ember havonta költözik, meg 3 évente a bakkártyát is postán küldi bank! Na, ugye, hogy elengedhetetlen.
    - kivonat küldési módjának változtatása (pdf<->posta), ez most jutott eszembe. Hát ez is. Ha én irttatni akarom a fákat, mi jogon akadályoznak meg ebben? Hadd hulljon a férgese!
    - sms aktiválás, beállítás. Ha én az applikációt használva nem az ingyenes pusht, hanem a méreg drága sms-t akarom használni, akkor miért nem állíthatom be az új felületen? Elvégre jogom van hülyének lenni! Én attól félek, hogy ezt a funkciót nem is fogják áttenni az appba. :O
    Még valami eszembe jutott.
    A régiből, Internet Bankból kivették a Díjnet kezelését, miután bekerült ez a funkció az appba és az Inline-ba.
    Na ez is! Az egyik leépül, a másik nem épül, két félkész termék. :O :DD
    Addig meg telefonálgass ha valamit el szeretnél intézni ! :C
    Szerintem ne telefonálgass! Hagyd ott a CIB-et, sokkal jobban jársz. Ők is. Ilyen maximalista igényeknek úgy sem tudnak megfelelni. :N

Új hozzászólás Aktív témák