Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orlin

    addikt

    Sziasztok!

    Mint fentebb már írtam nézegettem a Erste Privi L számlát.Jelenleg OTP-nél vagyunk és elég összetett a helyzet.Mutter szokta intézni a dolgokat a témában és régen amikor kezdtem dolgozni akkor az "ötlete" volt,hogy az ő számlájára menjen az én fizetésem is.Akkor nem is törődtem vele...
    Most viszont már ő nyugdíjas és nem is követi a dolgokat csak az én fizum jön rá havonta.ÉS nem is törődtem a számlával.Most viszont szeretnék saját számlát nyitni,de tényleg nagyon nem értek hozzá.Beismerem!
    Mit ajánlanátok?A lényeg,hogy olcsó legyen ne kelljen fizetni rá sokat a számla vezetésre és,ha havonta egyszer felveszem a pénzem lehessen akár neten is vásárolni.Szóval semmi extra.
    Az OTP-nél mindig mínuszban vagyok ilyen 2000 pár forinttal ezt sem tudom miért. :D
    Szóval mit ajánlotok?Erste vagy Raiffeisen?Vagy mást?Esetleg battyogjak be az OTP-hez és maradjak ott és nyissak egy saját számlát?
    Vidéken élek és az itteni ATM-ből venném le a fizut mindig.

    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Új hozzászólás Aktív témák