Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz fudi2002 #71265 üzenetére

    Az autók is a roncstelepen végzik, nem szabad bánni :K

    #71262

    huhh, 3870X2-őm nekem is volt, valahol ott szerettem meg a kétkártyás rendszereket. Pedig az az időszak arról szólt, hogy melyik jatékot támogatja és melyiket nem. Amikor ott ültél a képernyő előtt és láttad, hogy x játékban csak az egyik mag működik 50-60 FPS-el aztán mikor kijött a Catalyst frissítés felugrott 100-110FPS-re, az varázslatos volt :B

    #71264

    Emlékszem rá, hogy arany árban mérték a memóriákat, nagyon sokáig. Az SD korszak vége felé én is hasonlóan 768MB-al rendelkeztem, mindegyik modul más gyártótól volt :D
    Mai szemmel vicces. Nem volt rajta borda, sőt még csomagolása sem volt. Bementél a boltba, jobb esetben egy tálcában voltak tárolva, rosszabb esetben a fiókba voltak öszegumizva. Emlékszem, az első SD ram-os gépemben 1db 32MB-os ram volt. Aztán lett belőle 64MB, 128, 256, 512 és 768MB az évek alatt :B

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎Gondolkoztál már azon, hogy bankot válts? ⏺︎Most megéri! ⏺︎Válaszd a Gránit, K&H vagy Raiffeisen Bankot az én meghívóm alapján és akár 60.000 Ft bónuszt kaphatsz. ⏺︎További részletekért írj!⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák