Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97544192

    törölt tag

    válasz zalman90 #24711 üzenetére

    nem pont erre gondoltam. :P szerintem egyáltalán nem néz ki jól, hogyha egy a háromból szép, a többi meg csak úgy van. ha már lúd, legyen kövér!
    + az szerintem olyan, mintha fél munkát végzett volna az ember... akkor inkább ne vegyél semmihez hosszabbítót.

    szvsz igényesebb lenne, hogyha inkább rendet tennél, elrendeznéd a kábeleket, minthogy vegyél egy hosszabbítót, és azzal is csak azt érnéd el, hogy a 24pines szép... mást nem. a többi maradna ugyanolyan ronda (legalábbis egy nissan ronda egy ferrarihoz képest, szvsz)

    sokkal többet érsz el azzal, ha veszel kábelkötegelőt, mint hogyha 2500-ért rendelsz egy hosszabbítót. vagy akkor rendelj a cpu-hoz és a pcie-hoz is, de akkor kénytelen leszel az egész gépre rááldozni egy kemény napot, hogy olyan legyen, mint az enyém. (igen, tényleg csak ennyi a titka a dolognak...) ezt azért mondom, mert nekem is haf932-m van, és nem azért néz ki úgy, ahogy most, mert 20 ezres hűtő van benne, meg i7, gtx285, meg egyéb nyalánkságok, ami miatt mindenki utál engem mint a sz*rt... legalábbis az ilyen koyote-félék.

    krisinto: megkészült? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák