Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz PHM #50433 üzenetére

    Hálás köszönetem a korrektségedért és mellékelt képért is. :) :R :C
    Kérdeznélek ha nem gond, felrobbanásához is vezethet, eszt hogy értsem mert szállni nem szeretnék semmiképpen sem.
    A lényeg még nem bontottam még meg az aksi Bakelit burkolatát, ezért érdeklődőm mert én is hallottam erről hogy durranhat, az aksi ha megsérül a burkolata, eszt nem szeretném valóságban tapasztalni.
    A képen látható elektronika látom nagyon korrekt.
    Annyit tudok hogy minket véd meg és direkt úgy programozzák az áramkört hogy csak meghatározott számú feltöltést tegyen csak lehetővé.
    A kérdésem látom van két mikrokapcsoló is a panelon, milyen célt szolgálnak csak sejtésem van róla hogy mi lehet de lámaságot nem akarok mondani és írni sem.
    A másik fontos kérdésem az lenne, próbaképpen tételezzük fel elméletileg, képen látható elektronikára rálehetne kötni egy karbantartást nem igénylő savas vagy lúggós aksit??
    A lényeg ezzel a durranás lehetősége kizárható lehetne hogy bármelyikünk veszélynek lenne kitéve??

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák