Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Joshi #453 üzenetére

    Érdekesség gyanánt írtam. Minden eszközömön myTuner pro van de pl. Android TV-n nem elérhető. Himedián jó és jól működik, de Audials amivel rögzíteni is lehet az már nem. Ez sajnos ilyen, valamiért korlátozzák.

    SPMC-vel próbáltad? Hátha azzal jó. A lejátszóval szerintem nincs gond, a szoftverrel annál inkább, de pl. amire a Dune-t használtam arra ez is tökéletes, hozza az elvárásokat, semmi többet nem várok el tőle, Kodiban sincs semmi extra, betölti a borítókat, felirazokat töltők le és kb. ennyi. Médiaklikket pl. minek tennék fel? Értem, hogy mindekinek mások az elvárásai, de pl. a Popinál 2 nap után úgy éreztem, hogy, erre ráb@xtam, még 2 hétig próbáégattam aztán beneveztem a Q10 Pro-ra, most ott tartok, hogy nézrm a filmeket és kész, nincs gondom, persze azok a bug-ok nálam is vannak, de jó beállítással, SPMC-vel simán élvezem a filmeket.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák