Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umfrider

    senior tag

    Sziasztok!

    Sajnos nem találtam aktuális témát, így remélem nem probléma, ha ide fordulok.
    Alábbi kérdésem volna ez ügyben:

    Mit volna érdemes vásárolnom? Hangprojektort, vagy mini/micro hifit? Tudom, hogy összetett dolog, függ a gyártótól és további paraméterektől, de mégis melyik a praktikusabb, melyiknek lehet jobb a hangzása?
    Max 25e-t szeretnék rászánni, nem egy ló árát és tisztában vagyok vele, hogy szamárral nem lehet lóversenyt nyerni. Csak egyszerűen nem szeretnék most sokat adni erre, viszi más a pénzt...
    Rádió/CD lejátszás nem fontos, csak a TV-re szeretném rákötni, valamint a laptopra. Hifi tekintetében elég, ha csak USB dugó van rajta + aux, hogy pendrive-ról tudjak zenét lejátszani. Projektor esetében lehetséges, hogy egyszerre rá tudom dugni a lapost és a TV-t is?

    Ezekkel szemezek:
    1.
    Ami mellette szól az a teljesítménye ( micro hifi-k közt, ebben az árkategóriában ) és az ára. Tetszik a design is.

    2.
    Kérdés, hogy ezt össze lehet-e kötni a TV-vel és a lapossal párhuzamosan. Az optikai kábelt annyira nem ismerem :N Vagy jól látom, hogy van benne USB port?!

    3.
    Ezt mondjuk a TV-vel tudnám összekötni + bluetooth is van benne, így telefonról mehetne a zenelejátszás. Na meg subwoofer kimenet. Az nem hátrány. Ehhez mondjuk milyet érdemes, vagy lehet nézni? Hogy egy ez?

    Szerk.:
    4.
    Néztem még ezt is, bár ez valamivel drágább, de lehet, hogy érdemes volna inkább erre beruházni?! Mondjuk nem tudom, ezen vannak-e megfelelő bemenetek.
    Sajnos nem teljesen vagyok tudatában így látatlanban mi a különbség a dugó elnevezések közt :DDD

    Nem vagyok analfabéta a technikához, de a hanggal nem vagyunk túl jóban.
    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

  • umfrider

    senior tag

    válasz MasterMark #52368 üzenetére

    Nem találtam jobb topicot erre :F

    [ Szerkesztve ]

    'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

  • umfrider

    senior tag

    Házimoziba már írtam, egyenlőre semmi. Kösz az infót, megpróbálom a kapott linket!

    'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

Új hozzászólás Aktív témák