Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz liszi70 #56123 üzenetére

    Ha számodra egy lécdarab adott méretének létrehozása ugyanolyan tevékenység, mint hifi eszközök forrasztásával adott hangminőséget létrehozni, akkor nem értem, hogy miért hifi topikban fórumozol. Ja, de értem, mert itt kiváló minták mutatkoznak az arra való rászokásra, hogy a fórumtárs szövegéből ne azt olvasd ki, ami oda van írva, hanem azt, amit ki akarsz olvasni. Alkalmasint így tegyél a saját szövegeddel is. Fárasztóan rászoktál erre, bele is fáradtam.
    Ha kérdezel valamit, és eleve szelektíven csak a neked tetsző választ fogadod el lehetségesnek a kérdésre, akkkor nem tudom, miért kérdezel. Ja, de tudom, fakultatív viszony - én belefáradtam ebbe.
    Azt magad is nyilvánbalóan álkérdésnek ismernéd el, ha azt kérdeznéd, hogy a hifi vezeték, hifi csatlakozó anyaga hat-e a hangminőségre, ám miközben folyamatosan arról az egyébként nyilvánvaló tényről folyik a szó, hogy forrasztás esetén a forraszanyag részt vesz a jelvezetésben is, mégsem tartod álkérdésnek, hogy a forraszanyag anyaga hat-e a hangminőségre - és most akkor abba nem megyek bele, hogy mint körmyezeti tényező mit tesz a forraszanyag, lásd például a dielektrikum hatása a vezeték hangminőségére. Én ebbe belefáradtam.
    Ha...
    Ha...
    Ha...
    Bele.
    Sok boldogságot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák