Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz blattida #48037 üzenetére

    Jahh igen, az anyagiak, most úgy gondolom kb 60-70 HUFot gondoltam hangdobozra, nem sűrgős a vásárlás, hisz addig elvagyok a vidikkel is, már legalább szól a Hifi és nem csak bámulhatom, mint az erősítőt vagy 1 hónapig :)
    Gondolom, minél magasabb az ár annál szebb, jobb a végeredmény.

    Jó az a feltételezésem, hogy amíg nincsenek "rendesebb" hangdobozok, tökéletes ugye nem létezik, addig a DAC vásárlással is ráérek ?

    Azért nem tud helyet cserélni, mert nemrégen huztuk be a falba az utp kábeleket, így már csak a hifi mögött van kábelsaláta.
    Másrészt hát a Paint tel rajzoltam, és nem tökéletesek a méretarányok, ha a 2 szekrény helyére tenném a Asztalomat, nem lehetne a szobába bejönni az ajtón, volt már ez az asztal az asztal 1 es helyén is, de nem ált kézre, nem volt kényelmes.

    Nagyon régen, amikor még megvoltak a BEAG hangdobozok, a semmire se való musiccenterrel, akkor is így volt elrendezne annyi különbséggel, hogy akkor mellettem és a fal közt, volt egy polc és azon volt a Goldstar nevű cucc, így utólag hallgatva az azzal felvett kazettákat, hát ..... az nyilván való volt, hogy nem egy csúcs akkor sem, de hogy ennyire szar legyen. Hiszen 88 körül amikor vettük, örültünk, hogy lett magnónk, biztos akkor is gyártottak a nagy japánok komponens rendszert, de hát az egyszerű kis embernek mint a legtöbbünk szülei voltak abban az időben elérhetetlen volt. 80-as évjárat vagyok amúgy.
    pár kazi van, amit ugy vettek fel, mert nem adták ide, hát ég és föld

    Hogy most már van keresetem, persze nem vagyok agyonfizetve, meg tudtam engedni magamnak egy komponens rendszert, és végre ismét tudok zenét hallgatni, akár rádiót vagy bármi más, mert az a Goldstar "csoda", nagyjából 94-95 -ig birta.
    És kb 20 éve vágytam rá.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák