Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz ManY #17243 üzenetére

    dacot ócsóé lehet venni mindenféle TDA1543asakat.nem ultimate cuccok,de 10-15e Ft körül mennek,és 30-35 rugós használt CDk hangján túlmutatnak.kábelre többet költünk.

    viba dac új ára 25e, én 5ért vettem,10ről alkudtam le.3ért vettem akksit. Dorian, te igy hallottad. oda nem adnám 5ért,inkább itt rohad a polcomon.sokkal-sokkal jobb annál a hangja.10et számolj inkább rá,ha ezt a minimáldesignos dacot akarod.

    EURO:hát benne van. csomó helyen láttam szervizkönyvben,h 15 év után kondik csereérettek.én rotelem is túl van egy elég nagy javitáson.ki lehet hallani egyébként ezeket a bajokat(kivéve ha nem),de ha korrekt szerelő javitotta(itthon csupa ilyet ismerek),akkor nem veszélyes a helyzet. pl enyémről csak akkor tudtam meg,h cseréltek végfok tranyót,amikor tuningolni ment. mivel gyári került bele, és be is állították rendesen, abszolút nem hallható,h eltérő a két oldal kora.

    kapcsolási terv, alkatrész szinte mindhez van,abszolut emberi áron.hallottam ujonnan 200ba kerülő denon sztereot,hát ha veszel egy jó 20éves tipust 30-40ért,akkor mondjuk 10-15e FT véletlen szervizköltséggel is minimum 200ezres hangot kaphatsz.

    a 44SEmnek olyan volt a hangja,h nagyon sokáig elég minőségre,és akkor is csak azért cserélnéd le, mert sokkal jobbat akarsz, többért.66SE ugyan túl van 50ért árazva, de 40ért jó vételnek tartom.40ért nincs nála jobb integrált denon, HK,legalábbis én nem ismerek.nagyon kerek egész kiegyensúlyozott hangja van,bántó hibák nélkül.részletességben azért kilóg a lóláb,de nem annyira,hogy ki akard kapcsolni.tere meg elképesztő volt.

    ha egyedül vágsz neki,akkor forditva kezdd el a vásárlást:legyen előbb egy szép márkás hangfalad,(amit könnyen el lehet adni,ha mégsem jön be),ehhez keress utána kábeleket,meg erősitőt. ha találsz egy 1543as DACot(ha kell tudok segiteni ügyes,olcsó DIY gyártót),elsőnek szintén jó lesz. ugyan meghálálná a jó forrást,de tudásának felét tudja hozni akár egy alaplapi koaksz kimeneten is.

    Schawo:

    azért a linkelt luxmanokra kiváncsi lennék,nagyon sok jó véleményt hallok róluk.(mondjuk mai forumos világban egymás oltják az emberek) milyen stilusú a hangjuk?mi a gyengéje,erőssége?

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák