Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p.szilard

    csendes tag

    Sziasztok!
    HDD lemezhasználati problémám lenne, amit eddig két pc bolt sem tudott megjavítani... Nagyjából 4 hónapja volt az utolsó fejlesztésem a gépbe. Ezt csak azért említem, mert majd három éve használom a pc-t mindenféle update és win újratelepítés nélkül eddig frankón (win gyors, programok gyorsak, rendszer gyors). Az oprendszer külön SSD meghajtón van, ami nagyon jól működik a mai napig. A problémám a következő: nagyobb terhelésnél (pl PUGB, Division, RS6 Siege) a HDD lemezhasználatom fél óra elteltével felugrik 100%-ra és vagy lefagy a játék, vagy egyszerűen semmit nem akar betölteni, csak "pörög" (menü, pályarészek stb). Emellett viszont az SSD-s oprendszer 10%-ig talán még el sem ment. Fagyásnál volt, hogy úgy indította újra a gépem, hogy konkrétan a komplett HDD "észrevehetetlen" lett. Semmi programot nem tudtam megnyitni, ami azon volt De ha újraindítom, egy DS1-el vagy kisebb gépigényű játékkal órákig hibamentesen tudok játszani. Szerintetek mi a probléma? Kuka a HDD-m, ami csak két és fél éves? Vagy az egészet formatáljam? Esetleg még az internetre gyanakodtam, mert egy steam-es 2Gb-os frissítés volt, h három órába telt. 2 percig töltött, 10 percig állt. Bocsánat ha hosszú voltam, de remélem sok-sok keresés és fórum olvasás után itt a "több szem többet lát" elv alapján valaki érdemben tud is segíteni, vagy gépmentő tippet adni :) És ha így lesz, hálám örökké üldözzön! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák