Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fps8

    senior tag

    Sziasztok!
    Nagy pánikban vagyok, és reményből meg még több van!
    A szituáció a következő: A gépemben eredetileg volt egy 200-as samsung sataII, és egy wd caviar green sataII 1Tb. Egyszer csak fogta magát a samsung és elkezdett kattyogni :( Majd kékhalál, és restart. Még egy bizonyos ideig/óráig ment, aztán nem indult el többé :(((
    Átvittem egy másik számítógépbe remélve hogy néhány adatot le tudok menteni róla, ami részben összejött mielőtt végleg kilehelte volna a lelkét.... Majd nagykalapács és végleges megsemmisítés következet. De a probléma még igazán csak itt kezdődik. A WD-n ugyanis olyan adatok vannak amiket 5 éve őrizgetek hdd-ről hdd-re, és most sajnos nem tudom működésre bírni. Bios, és hd sentinel látja, még először az új hdd-n lévő újratelepített windows xp sp3 is felismerte eltávolítható meghajtó ként, de megnyitni nem tudtam csak leválasztani... :O . Hd sentinel szerint kifogástalan állapotú, és semmi baja, viszont partíció véleményem szerint nincs rajta vagy nem is tudom igazán :( ...
    Mit ajánlotok? Van valami program amivel bele tudok nyúlni, adatmentés miatt, vagy vissza tudom éleszteni adatvesztés nélkül esetleg a régi rendszert rajta??? :F
    :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

    "War... war never changes"

Új hozzászólás Aktív témák