Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz SPEA #10168 üzenetére

    Ha a linkelt módszerrel is túlságosan zavaró marad a tearing, akkor egyszerűen csak az egyik EVR kimenetet kell használnod a VMR9 Renderless helyett.
    Számodra egy gyors összefoglalás (remélem nem túl nagy baj):

    WindowsXP-n bármely kimenetet használhatod, de DXVA csak és kizárólag VMR9 Renderless módban működik, ahol gyakori jelenség a képtörés.
    A képtörés EVR (Custom vagy Sync) kimeneten a képtörés jelenség már nem létezik, azonban ezeknél WinVista vagy Win7 szükséges a DXVA használathoz.

    A te géped tökéletes a Windows 7 futtatásához, így én mindenképp azt ajánlanám neked! Én azért vagyok WinXP-n, mert a gépem eléggé köhög Win7 alatt. ;)

    Ha mindenáron (egyelőre) WinXP-nél szeretnél maradni, vagyis ezen az op.rendszeren szeretnél HD videókat nézni, akkor tedd fel a .NET Framework 3.0 vagy 3.5-ös csomagot, mivel WinXP alatt csak így kapsz EVR kimenetet. Ha WinXP-n EVR alatt nézel filmet, akkor teljesen megszűnik a képtörés, azonban nem lesz DXVA, így a procira marad a teljes számolás, ami egy E8400 esetében nem ad okot aggodalomra, vagyis könnyedén vinni fogja az összes HD cuccot. :K

    Természetesen ha VMR9-ben is sikerült nagyjából megszüntetni, illetve elfogadható mértékre csökkenteni a képtörés jelenséget, akkor a fent írtak jelen esetben számodra lényegtelen. ;)

    Amúgy mit akarsz újratelepíteni? Jah igen, lehetőleg egy friss bétát használj, ne azt a régi stabil verziót! (Nálam most az 1.3.2099-es verzió van fent)

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák