Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz bandi0000 #80701 üzenetére

    Az a baj a beepithetonek az ajtaja nem marad lenn, mivel a rakerulo munkalap sulya huzza le. Meg lehet oldani, hogy fel kezzel/terddel tartod, de nem kenyelmes, plusz ugye felul nincs rajta burkolat, ha rafolyik valami akar zarlatos is lehet, bar erre azert lehet vigyazni. Köztes megoldas az alaepithető gep, amire nem kerül butorlap, hanem csak betolod a munkalap alá, viszont igy megtörheti a konyhabutor egyseges képét. Azt hiszem Neff-ben nincs ilyen, csak Bosch-ban, szoval mindegy is.
    A zeolitos funkcio megeri, gyorsabban, hatekonyabban szarit, energiatakarekosabb is, plusz ugye ezekben a dragabb gepekben biztosan van timelight is, wifi, teljesen fém haz, stb.
    Na meg az sem utolso, hogy kb örök eletü a gepben levő zeolit asvany, mig hagyomanyos szaritogepben a szaritashoz szüksrges plusz alkatreszek , hőcserélő, ventillator, stb mind mind plusz hibalehetőseg lehet.

    [ Szerkesztve ]

  • amargo

    addikt

    válasz bandi0000 #80701 üzenetére

    Én csak ezekkel kapcsolatban tudok írni:
    - műanyag vs fém belső: Itt a problémát az okozza szerintem, hogy nem megfelelő az illesztés ezért a hézagok mentén bármi megtud telepedni. (én most is csak teljes fém belsőst mertem nézni)
    - egy beépíthetőt is tudsz szabadon állóként üzemeltetni, az első probléma viszont az ajtót nincs mi lehúzza azaz, ha nincs rajta bútorlap, akkor pl nem nyílik ki a program végén. kettő, ha nincs rajta előlap és takaró sem jár hozzá, akkor nem túl esztétikus.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz bandi0000 #80701 üzenetére

    Neff = Bosch más köntösben meg annyi, hogy alapból magasabb szériával indít, szóval nincs "belépő szint"

    Nekünk 8-as széria van, a Zeolith nagyon jól teszi a dolgát 3,5 éve. Szépen szárítja a műanyagokat (ikea gyerek cuccok) ha van rá keret akkor én javaslom hogy azt válaszd.
    A beépíthetőségre meg tényleg két olcsóbb bútorlapot vágatsz, raksz egyet az elejére meg egyet a tetejére.
    Annyi, hogy amíg nem lesz beépítve, addig nagyságrendekkel hangosabb, volt alkalmam kipróbálni, mivel a zeolith szemcséket tároló tartály anyája a mosótéren belül van, és gyárilag hibás konstrukció miatt műanyagból, ami eltörik, és ott szivárog a gép (amire persze hibát jelez stb stb).
    Viszont a pótalkatrészként rendelhető már fém anya. Lehet most már gyárilag is fém anyával szállítják.

Új hozzászólás Aktív témák