Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz mzso #27168 üzenetére

    ne haragudj, nem kötekedésből, de nem igazán értem, hogy miért kellett volna jobban részleteznem, hogy miért nem indukciós? Én leírtam, hogy nem indukciós, ami érdekel, erre kaptam egy olyan választ, hogy de indukciósat vegyél, ez kb olyan, mintha valaki keresne fülest és megadná, hogy "V karakterűt szeretnék" és én azt írnám, hogy "semleges hangképűt vegyél".

    De tényleg nem támadni akarok, ne értsétek félre, csak példaként írtam, hogy mi értelmét láttam ilyen válasznak.

    Egyébként valóban az edénykészletek az egyik fő szempont, a másodlagos pedig ár/érték (elnézést, rosszul fogalmaztam, amikor azt írtam, hogy nem az ár a szempont), mert ugye van az összesre egy felső határ, amibe bele kellene férni és én, mint hozzá nem értő egyén, azt gyanítottam, hogyha a sima főzőlap 45től kezdődik, az indukciós pedig 30al feljebb, akkor, ha a sima főzőlapra rászánom ezt az extra 30at, akkor egy elfogadhatóbb minőségű főzőlapot kapok a pénzemért. indukciós kategóriából pedig ugyanez a "minőségű" cucc még feljebb helyezkedik el, amely miatt lehetséges, hogy máshol kell szabni a költségvetésből, de az biztos, hogy így nem fér bele egy full edénykészlet csere.
    De rendben, elfogadom, hogy jobb annyival és megéri. Számolok vele. Csak ahhoz ugye tudom kellene, hogy mi az, amit már megéri megvenni "simából" és indukciósból is. Illetve persze a többi készülékből, hogy legalább a kb. szumma összegeket tudjam. Onnantól már lehet játszani a számokkal, illetve, hogy melyik ujjába harapjon az ember.:))

    (#27169) Pumma: köszönöm a segítséget. Tény, hogy rosszat csak általánosságban hallottam a két említett márkáról, saját tapasztalatom pedig nincs velük, ezért is kérek/kértem segítséget itt. Konkrét problémát egyik munkatársam Electrolux elöltöltőssel kapcsolatban említett, csapágyprobléma és ugyebár totál egybe van építve a hajtás a dobbal meg mindennel belül, így a csere nagyon költséges. de ez szvsz az olcsó, elöltöltős kategóriában márkától függetlenül így van, tehát nem annyira mérvadó. (illetve anno a hűtő vásárlásánál is hallottam panaszt, főleg az említett 2 márkára és az LG hűtőkre, de ez egy másik story :) )

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák