Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    Sziasztok!

    Végül erre esett a választás, a méretek nagyon adottak voltak, eredetileg electrolux meg siemens volt kiszemelve, de aztán Ő (LG - GR-369) futott be.

    Eddig azt kell, hogy mondjam nagyon csöndes. Át kellet szerelnem jobbos nyitásra, addig legalább fel is olvadt vagy nem tudom, azt irák a lapra szállítás után 2-3óráig ne üzemeljem be. Majd kipuceváltam 1-re raktam, de már olyan 1-2óra múlva iszonyat hideg volt benne.
    Szóval a tapasztalatok eddig jók. De majd pár hónap múlva lesznek érdemlegesek, ami még tettszik, hogy van benne vakáció gomb: leírása alapján így még kevesebbet eszik, csak azt nem tudom ezt hogy csinálja? vagy máskor miért eszik többet? Erre van valakinek magyarázata?

    Továbbá keresek valami tetszetős jól szigetelő (ha hangot is tud, az jó lenne :) ) sötétítő függönyt. Ruhás szekrényt (tudom ikea, de még nincs meg az igazi? ) és komód, bár ebből viszonylag nagy a választék.

    köszönettel
    amargo

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák