Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave118

    senior tag

    válasz VoidXs #30365 üzenetére

    Igazad van, bár én egyáltalán nem veszem magamra BBéci stílusát. A témában biztos, hogy nagy tapasztalata van, ahogy neked is, csak más aspektusból ... az én véleményem az, hogy mindent a helyén kell tudni kezelni. Vonatkozik ez egy fórumozás stilisztikai alapkövetelményeire is ahogy a szakmai kérdésekre is. Abban viszont totálisan egyet értek, hogy kezdő szinten leginkább a keretösszeg számít. Saját példa: kezdőként egy belépő Yamaha rx-v357 + Wharfedale Pacific Pi ezeréves szettel kezdtem, fogalmam sem volt HD hangokról, kábelekről stb. Ez az egész cucc kijött 130 ezer pénzből, amiért szerintem egy (árához képest) nagyon jó hangot kaptam. Most sem vagyok sokkal feljebb és azt is tudom, hogy lehetne még csilliókat beleölni a dologba, de ha az ember a használt dolgoktól nem fél, akkor jó hatásfokkal működhet a rendszer. Viszont, ha újban gondolkozik, akkor már nagyon nehéz a helyzet, mert 2-300 ezer forint alatt nemigazán lehet megúszni, még ha a legeslegolcsóbb, legbelépőbb dolgot is vesszük. Ebben az ársávban nehéz bárkinek is jót ajánlani, de kérdés mi a jó. Ha valaki totál kezdő és csak és kizárólag újat akar, és nem hajlandó "sokat" költeni, akkor igen is vegye meg a Denon 510BT mozigépet, azt is megelégedéssel fogja használni.

    (#30411) Nemir Ombe: Ennek az ember szerű lénynek te lassan online marketingesévé válsz :DDD Egyébként nagyon jó elrettentő példa :D

    [ Szerkesztve ]

    ... Ami ami, az az.

Új hozzászólás Aktív témák