Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FirstTripla

    tag

    Sziasztok, remélem jó helyen járok. Egy olyat szeretnék megvalósítani, hogy vennék egy használt 5.1-es dvd lejátszó+erősítő szettet (alsó kategória), aminek van optikai bemenete. Ezt összekötném a TV optikai kimenetével, hogy bármikor lehessen 5.1-es hangot lejátszani ne csak 2.0 legyen. Most sajnos csak egy sztereó bemenetes dvd lejátszó/erősítő szett van, jó régi (2004-es asszem), viszont jó lenne ha ki tudnám használni a hangzását. A másik nem igazán témába vágó kérdésem, hogy van a telekomos Sat-TV set-top-box mely elvileg ha jól tudom tudja az 5.1-es hang lejátszást viszont amit nem tudok, hogy ezt HDMI-n keresztül tovább ad-e a TV számára és ha igen akkor az a optikai kimenetén át tudná-e adni az erősítő bemenetére. TV szintén régebbi (5-6 éves), nem okos, de fullHD és kezeli a pendriveokat.

    Bocsánat ha nagyon hülyeséget próbálok megvalósítani, nem igazán értek hozzá. Összegben pedig minél kevesebbet akarok költeni ilyenre. (Igen tudom,hogy olcsón rossz hang, de az eddigi régi hangjával is elégedett voltam). Előre is köszi a segítséget :)

Új hozzászólás Aktív témák