Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz Gabesz87 #6358 üzenetére

    Hi, hát ahogy az ember korosodik, egyre jobban nincs kedve vesződni dolgokkal szerintem.
    DS220+ jó lehet Syno topicban vagy a milyen NAS-t vegye topicban szívesen segítenek.
    SSD cache-t passzolom, virtualizációs 2 magos gépen nem erőltetném szerintem :DDD
    RAM-al kapcsolatban is segítenek neked, mert sima notiramot is tudsz majd beletenni nem kötelező syno modul-t.

    Én azért építettem NAS-t, mert volt időm szórakozni vele, nem kellett minden egyszerre , illetve eléggé meghaladta az ingerküszöbömet a DS920+, amit szerettem volna venni.
    Ha "low budget"-ből kellene építened, azt mondom akkor DIY NAS, különben vegyél egy rendeset és évekre le vagy tudva.
    Én nekem van egy lehet "hülye gondolkodásom", de ha veszek egy NAS-t inkább egy picit jobbat, mint egy alapot, mert rövid időn belül jönnek még plusz igények amik miatt már jobban járok vele. pl.: 2 vs 4 rekeszes vagy ha újabb erőforrásigényes dolgot akarok akkor nehogy újat kelljen venni.
    Csak egy példa, és remélem nem szemetelek a topicba. :DDD
    Plex, letöltés, kép/videomegosztó, akkor már egy kis reklámszűrőt is használnék(PiHole/Adguard) és mi van ha írtad hogy költözöl és kamerákat is szerelnél , akkor már ahhoz egy DS220+ lehet kevés lenne. De ez csak egy eszmefuttatás :D

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák