Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KIRA\/NOVA

    aktív tag

    válasz shalafi66 #19842 üzenetére


    Akkorbenne lennék a bba a hangváltó építés izében viszont van egy kikötésem csak L és C tagokat tartalmazhat R-t csak max párhuzamban a magasnál a tekercs után! Ha ez így is megoldható mert sztem megolható és tekercsem is van bősséggel bár kimérni nem tudom a uH-t max ellenállás mérk azt is csak ohm-ban van két bazinagy tekercsem és négy kissebb a bipolár kondik adottak egyenlőre egy kisérlet erejéig, úgy kéne megoldani hogy a vidihez is elmenjen a hangváltó tehát valaholkívülre szeretném elhejezni nem a hangfalban ehez kicsit átt kell szabnom a hangfalakat és minden csatornának külön kivezetést kell adnom amit sorba is kell hogy kössek sajnos mivel 2db 4ohm 89dB 50W-os a vidim, míg a grundig 2db 4ohm ??dB 50W-os hangfal pár van az erősítő2x45W effektív teljesítmény leadásra képes ezért is kevés a hangfal szimplán kötve! tudom mert a vidiket már döglesztettem egyszer meg és azok is fel lettek ujítva.
    Bár a magas tekercse után lehet rakni R tagot is mert az nagyon kis mértékben befolyásolná a hangját vagy éppen ki esne annak utjábol és amugyis a tekercs ellen álsa kicsi valszeg néhány mili ohm amitől tutkó elszálna minden

    [ Szerkesztve ]

    Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

Új hozzászólás Aktív témák