Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz Satyricon #75717 üzenetére

    üdv,

    Én 4 éve vettem Makita akkus fúrót/csavarozót. Kofferben 2db 2Ah 10.8V akkuval töltővel.
    DF3310DSAE. Akkor ez volt a legkisebb/olcsóbb szettben (akkor... 35e HUF).

    Tetszik, hogy:
    -kicsi, odafér mindenhez is
    -igazából az erejével sincs gond. :)
    -akku jól bírja (20m2 GK álmennyezet teljes bontása és újraépítése egy akkuval)
    -pánthely fúrás stb.

    Nem tetszik, hogy új korától lóg a tokmánya... A régi NIMH-s Skil vagy a melóhelyen műhelyben kallódó mindenre IS használt öreg (de Made in Japan) Makita akkus fúrónál nem lötyög a tokmány és nem is lóg...

    Aztán vettem egy kicsi olcsó Hyundai ütvefúrós gépet is (építkezésre koszolni), az is meglepően jól bírja, talán most kezd ennek is lógni a tokmánya, de még mindig jobb, mint a Makita. A hétvégén a fürdőben azzal raktam fel mindent IS, szekrények, mosdó, tükör. Csempébe, porotherm válaszfalba talán kíméletesebb, mint a kalapácsos gépek. 8-as lukig nem problémázott, 6-ossal előfúrtam, de nem volt vészesen lassú és tuti nem szakadak össze a belső szerkezete a falnak. A mosdónál a 2db furat kitágításához vettem csak elő a 230V-os gépet (ahhoz volt 10-es fúróm).

    Csavarozni 4x50-es csavarnál nagyobbra nem használtam + gipszkartonhoz, ezekkel semmi gondja nem volt egyiknek se.

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák