Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz donmackó #46285 üzenetére

    Zsír. Kókány megy nekem is, abban nincs hiba... :DDD Csak azért nem akarom beszerelni a kismegszakítók közé, mert nem az enyém a kecó...

    Közben változott a helyzet, mert kaptam infókat a kis gépről. A "szar" akku (én hittem azt, hogy már tré) 4 órát bírja wifivel... :D Persze, mert nem hajtja a kijelzőt (az be van törve). Ezt el is felejtettem...
    De viszont így meg van oldva ez a hibernálós buli, amit kernel kolléga ajánlott. Meg így működik az is, amit donmackó és FID talált ki. Összekombinálva a kettőt, az alábbira jutottam:

    Töltő vezérelve simán az időrelével. Éjfélkor bekapcsol, reggel 8-kor kikapcsol. Gép vezérelve a feladatütemezővel, éjfélkor elindul, reggel 8-kor hibernál, majd a saját jó akkujával gondolom hibernálva elvan 16 órát, onnan meg megint kapja a graftot a töltőről, ami így nem fog egész nap üresben járni. Jól gondolom?

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák