Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tikhunter

    tag

    Házhűtő ventillátorok beszerelésének ügyében kérnék tőletek egy-két tanácsot.
    Vennék mostanában két coolermaster x8 1500 at és egy vacak codegen házba szeretném berakni őket!
    Az adott, hogy a venti ami előre lentre fog kerülni azelé kéne egy porszűrőt rakni.
    - Itt lenne az első kérdés ti hol vettetek ilyen porszűrőt ill miből fabrikáltatok.
    második hogy a ventiket milyen csavarokkal fogatjátok a házhoz?(adnak a ventihez vagy nekem kell vhonnan bányászni?) ill a csavarok alá tesztek vmi gumi ''bakot'' a vibráció elkerülése érdekében?
    A harmadik és a legfontosabb!! Ugyebár ezeknek a ventiknek ilyen 3 pin es csatlakozójuk van. A gond az hogy nekem az alaplapon már mind 2 ilyen csatlakoztatási hely foglalt (cpu,+egy vga). Szal hova a fenébe tudom majd dugni? vagy lehet eggyáltalán kapni olyan csatlakozót ami a 4 pin es molex(szimpla táp kábel) alakítaná át kis 3 pine sekre?
    u.i.: az lenne a frankó,hogyha ezeket a dolgokat egy helyen be tudnám szerezni! pl Aliencomputers (ott láttam x81500 at jó áron)

    A lényeg ,hogy tapadjon a bélyeg!

Új hozzászólás Aktív témák