Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz dqdb #19175 üzenetére

    hogy te mindenhol tudsz mindent ;] bevallom férfiasan lusta időhiányos vagyok, nem megyek utána dolgoknak, ha nem nagyon muszáj, inkább csak zanzásítva kérdezek. (bringás topicban sem voltam hónapok óta sajnos, zajlik az élet keményen...)

    köszönöm a választ uram! akkor kvázi mindegy, hogy 3 vagy 4 pines, valamelyik csati úgyis el fogja vinni rendben. gyakorlatilag ez a két venti lesz a házban (esetleg ugyanilyenből még egy, tehát három). már eljutottam oda, hogy nem a bestbuy után megyek, hanem azt veszem, ami tetszik :) persze ha az adott paramétereket tudja, amiket keresek. meghallgatom a cimboránál majd, ha tényleg tudja azt, amit várok, akkor Corsair lesz. a gyári Corsair ventik is szabályozhatóak és feketék, szóval nem ezen van a hangsúly. szeretem költeni a pénzem... :DDD

    köszi még egyszer a tippet, nem tudtam, hogy ez a két kiosztás között a különbség.

    illetve a betűcserés tippet is köszönöm, látom nem szívlelik annyira. van egy olyan dilim, hogy rendre azok a dolgok kellenek, amit a PH topicokban nem ajánlanak. záróvonalon is annál szívesebben megyek át, minél duplább és minél színesebb :D

    ui.:

    vajon van valami olyan venti, ami nem teljesen fapados külsőre, tehát a Corsair féle design, vagy valami hasonló megvan benne, de esetleg ajánlott? igazából a szememnek építek gépet, mivel fel fog kerülni az asztalra, már évek óta gyúrok rá, de szeretném, ha hangtalan lenne (továbbra is).

    ui2.:

    közben persze nyálazom az összefoglalót és az ajánlott ventiket :R

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák