Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keef_Lee

    senior tag

    válasz vacs #16579 üzenetére

    Köszönöm a segítséget.
    Én nem vagyok ennyire ügyes. :) Mert láttam ezt a videót, de ez a része nem tűnt fel.
    Meg elbizonytalanított a következő szöveg: "A kamera támogatja a privát módot, azaz fizikailag képes lezárni a lencséjét - ezzel semmilyen videó vagy kép nem tárolódik a belső tárhelyén és továbbításra sem kerül." Edigital leírásban.
    Ezért gondoltam, akinek van tapasztalata is...
    De tényleg köszönöm :)
    Szoftveres privát módban egy TPlink esetén meg lehet bízni?

    [ Szerkesztve ]

  • LógaGéza

    addikt

    válasz vacs #16579 üzenetére

    Azt érdemes megemlíteni, hogy a RLC-510A-val (és az összes Reolink Smart kamerával) csak úgy lehet használni az intelligens funkciókat, ha microSD-re rögzítünk, vagy saját rögzítőjükre van kötve - ugyanis ez is saját protokollon megy náluk, és nem ONVIF Profile C-t használ.

    Elvileg amúgy dolgoznak azon, hogy API-n kiszedhető lehessen ez az infó, majd kiderül, hogy lesz-e belőle valami.

    [ Szerkesztve ]

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

  • GreenGoblin

    tag

    válasz vacs #16579 üzenetére

    Egy kis szosszenet a Wyze-os korszakomrol hatha erdekel valakit. 2 evig voltak nalam.
    Bocsanat az ekezet hianya miatt.

    Amerikabol rendeltem 6 Wyze V2-at 6 db 32-es Wyze memoria kartyakkal. Hozza ketto ajto erzekelo es ketto mozgas erzekelo. Szoval be voltam halozva rendesen. Kb. 1 het alatt megjottek.
    Csomagolas & dizajn:
    Semmi extra. Minden pont akkora mint a doboz. Koltsegcsokkentes miatt gondolom. A V2 dizajnja mai napig burtal jo majd kesobb elmondom miert. A minoseg eleg olcso benyomast keltenek es sajnos az en tapasztalatombol kiindulva az osszes cuccom 50%-a hibas volt es ment vissza, kaptam cseret. A micro USB-USB kabel viszont tok jo minosegu es lapos. Van meg bent a dobozban 3M kor alaku ragaszto es egy ugyanakkora kor alaku fem lap. A kamera alja magneses. Ezekkel lehet konnyeden ablakra ragasztani es a kocka formaja miatt tokeletesen rasimul az ablak uvegre. Ha kikapcsoljuk az IR-t akkor siman lehet monitorozni a kint dolgokat. Akkor van csak fenyvisszaverodes ha szembe sut a nap. Nalam egy utcai lampa siman eleg volt, hogy adjon annyi fenyt, hogy igy ejszaka is hasznalhato volt.
    Setup:
    Beallitas rem egyszeru es gyors. Az ajto es mozgas erzekelokhoz kell egy bridge amit az egyik kamera hatuljaba (sima USB) kell bedugni. Az egesz setup kevesebb mitn 10 perc volt minden cuccomra. Ne akkor allitsatok be mikor a gyerek alszik, mert setup kozben a bige mikor megszolal a kamerabol eleg hangos.
    Hasznalat:
    Amugy hasznaltam Android es IOS appokat is. Az app sosem hagyott cserben. Sok kamerat hasznaltam mar a multban de a Wyze app az egyik legstabilabb app a piacon. Egyik appal sem volt igazandibol bajom.A kamera 1080P es ha jol emlekszek 4 IR led van a kamerakban. Ez eleg arra, hogy egy kicsi szobat bevilagitson de egy nagyob helysegnel mar nem eleg. Keves fenynel mikor meg eppen nem valt at ejszakaira nagyon sz@r a videominoseg. Jo fenyviszonyoknal okes de azert ne nagyitsunk bele ez csak 1080P. Kapcsolodasi hiba, hosszu toltesi ido mig beadja a liveview-t nagyon ritka. Timelapse funkcio meg nemcsak hogy jopofa de egyedi is a piacon. Ezt sokan lemasolhatnak mert hasznos. Az mosgas es ajto erzekelok jopofak de azon kivul hogy kuld ertesitest sokmindenre nem alkalmas mivel nincs riaszto. Memoria kartya nelkul 12 masodpercet vesz fel a Wyze felhobe amit ket hetig tart. A cool down (ket felvetel kozti ido) sajnos nagyon gyatra 5 perc ami elfogadhatatlan. Az ertesitesek rendre kestek. Volt, hogy majdnem egy perc volt. Mindent felvesz, igy a memoria kartya gyorsan megtelik. Nem PIR-s ugye. 24/7 is tud felvenni ugy egy 32-es kartya nagyjabol 3-4 nap alatt megtelik ha jol emlekszek. Itt viszont eleg szar az app, mert lassan tolti be az esemenyeket ha vissza tekerek az idoben.
    Support:
    A support-juk jo de hidegen hagya oket ha olyat kerdezel toluk amikkel a tokukre lep az ember. Ja meg mielott elfelejtem Gari ugye nincs, mert azt csak akkor garantaljak ha amerikaban elsz. Ok nem is szallitanak sehova hivatalosan csak USA meg nemreg Kanadaba de masik cegek szallitanak igy rendeltem en is. Wyze valtozik es nem jo iranyba. A V3 legujabb modelljuk pl. honapok ota Out of Stock mikor kideritettem, hogy csak azoknak akik nem fizettek elo a Wyze csomagra. Ez mekkora lehuzas mar. Az ertesitesek kesese, a Cool Down ido es meg sok mas dolog szinten csak azoknak sz@r akik nem fizetnek elo. Szoval az irany nagyon nem jo.
    Erosen gondolkodtam a Wyze V3 megvetelen, de
    1. Nem szimpatikus mar a ceg, elveszitette a regi enjet meg a regic eljait
    2. Ezzel is vannak bajok nem keves, viszont a starlight szenzor brutal jo lett!

    Ajanlanam-e a Wyze V2-ot (mert meg most is kaphato) vagy barmely Wyze cuccokat?
    Egyertelmuen nem!

    Ha tudtam volna, hogy a Eufy-s hozzaszolasom kikerul az osszefoglaloba azt is megirtam volna igy. :D

    Ring annyira sz@r, hogy az a szakma szegyene. Nem eri meg hogy irjak rola.

    .. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

  • Teki1986

    tag

    válasz vacs #16579 üzenetére

    Köszönöm a segítséget!

    Megrendeltem a Besder-t.

    i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

Új hozzászólás Aktív témák