Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz forceberg #7906 üzenetére

    :DDD
    jobban tetszenek mostanaban az ilyen visszafogott (taj)kepek. jomultkor gondolkodtam hogy milyen tajkepbol kellene vaszonkepet csinaltatni a haloba...nezegetem oket es...azon gondolkodtam kb hogy inkabb lopok kiskorneltol vmi erdot :DD

    "Galyán átadták már az felújított kilátót?"
    huh nem tudom, csak a kozeleben voltunk. galyateto elott par km-re megalltunk vhol, ott elindultunk vmi piros turautvonalon amin 6km lett volna a csucs. aztan visszafordultunk 1 km utan mert keso volt es haza kellett erni a milan-interre :DDD rank is sotetedett volna...mondjuk igy sem ertunk idoben vissza, avataromek ketszer is boldogitottak hazafele jovet.
    ozcsordat is lattunk, ketszer is atmentek elottunk..

    te keped jo nagyon. van fentrol? milyen a kilatas? majd kerdezek ha ismeros vagy erre...

    "Az a Samyang 14-es elég jó cucc lehet!"
    ja, +1mm is jol jon. ezt is tekernem tovabb sokszor. lehet 14 is keves lenne neha? halszem mondjuk nem mozgat torzitas miatt..de lehet egy sigma 12-24 is jo lenne. latoszogben biztos :D
    na jo, tul sok tesztoldalt neztem ma :D aztan a vegen mindig ott tartok hogyha elkoltenek a felszerelesre 2x-3x ennyi penzt akkor sem lonek jobb kepeket. esetleg itt feltunne a forumozoknak hogy kremes a bokeh vagy durvat karcol :DDD

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák