Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztyui2

    őstag

    válasz kiskornel #309 üzenetére

    kiskornel: Sajnos még nem teljesen, bár a közeljövőben tervben van a dolog, igen, ha továbbra is így megy a szekér mint most, akkor muszáj lesz! :) De válaszolva a kérdésedre, még nem mertem meglépni.

    Chapel: Nem a látogatottság miatt teszem be, igazából szarok a látogatottságra ilyen szempontból, ráadásul a statisztikákat nézve egyáltalán nem dobja meg a nézettséget, ha ide berakom. Ugyanannyian nézték meg a blogomat amikor kiraktam ide, mint minden másik nap ;)
    Igazából csak gondoltam nyomok egy kis életjelet magamról, ha már összehoztam most egy sorozatot, amit ki is raktam a blogra, mert bizony mostanság túl sok a munka, és kevés idő jut a saját projektekre... :)

    A topicot már valóban nem olvasom és egyáltalán nem is követem, mert nincs időm rá, meg mostmár máshonnan szerzem az inspirációt, és más tipusú képeket nézegetek, mint amik itt szoktak lenni. Itt egy példa, mostmár inkább ilyesmi oldalakat nézegetek, és teljesen leszoktam a fórumokról.
    Ha valaki pedig az én egyéni véleményemre kíváncsi egy adott képével kapcsolatban, az pedig általában írni szokott privátban. Kb minden hétre jut egy-egy új fotós, aki felvesz mondjuk facebook-on és kér egy kis véleményt tőlem a képeiről, bár már rájöttem, hogy csak nagyon klisés irányvonalakat tudok adni max, mert saját tapasztalatom szerint úgyis az idő meg a tapasztalat majd meghozza az eredményeket remélhetőleg. A saját látásmódomat pedig nem szeretném ráerőltetni senkire, mert idővel úgyis az a cél,hogy mindenki kialakítsa a saját stílusát valamilyen szinten.
    Egyébként twitteren is bárki bármikor megtalál, ha kíváncsi a véleményemre bármilyen fotós cuccal kapcsolatban, vagy a Tripodcast facebook oldalán is lehet rendszeresen kérdezni, ha valaki kíváncsi valamire. És természetesen a blogomon is megtalál mindenki.
    Félre ne értsd, ezeket a linkeket sem a reklám miatt raktam ki, hanem azért, hogy hangsúlyozzam, hogy ezek a dolgok vették át a fórumban való kommunikálás szerepét nálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák