Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cassidey

    senior tag

    válasz Woodslave #73057 üzenetére

    Igazából itt az egész tanulmányt/összes adatot át kellene nézni, mindig benne van a dologban, hogy egy másik tudós más következtetést von le a végén. Az alábbiakban is van olyan ami szerintem kételkedésre ad okot. :)

    Na meg mi a reális? Egy átlagember - de testépítő is, mindegy - be fog vinni mindhárom makronutriensből. Mi ugye arra figyelünk, hogy a fehérjebevitel elérje az alap ajánlottat. (Erről is vannak ugye viták, hogy mennyi is az annyi, 1.5, 2g/testsúlykg bőőven jó). Szerintem franc se akar ennél többet enni. :D Viszont a zsír/ch felosztása innentől kezdve egyéni, és ahogy elnézem semmi sem bizonyítja, hogy bármelyik irány (magas ch/magas zsír) jelentősen jobb lenne a másiknál.

    Összességében kcal be/kcal ki a dolog vége.. Azt meg mindenki érzi/látja idővel, hogy milyen arányokkal érzi magát jobban. Én a magas ch-t szeretem, ha fogyni akarok is igyekszem a lehető legmagasabban tartani, mert ha túl sokat veszek el, hisztis picsa leszek, és még a fogyás is beáll. Megnézhetjük mi optimális de nem mindegy mi alkalmazható életvitelszerűen. :) (Team IIFYM ;] )

Új hozzászólás Aktív témák