Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    válasz Tamoo #63700 üzenetére

    Mindig magasabb volt az átlagnál mikor nem sportoltam már akkor is. (családból öröklött) Pulzus az szerintem még oké az 80-as. ( ha úgy nézzük, hogy elvileg "sportolói" akkor szerintem jó is)
    Ez a nyaram nagyon stresszes volt, alig volt benne relax szerintem azért is magasabb most szerintem. Aztán éreztem pár tünetet, hogy nagyon kicsit vérzett az orrom, meg kisebb olyan beszédülés de tényleg a legminimálisabb szóval nem az, hogy elkapom a falat.
    Tesóm egyébként orvos vele simán tudnék erről beszélni, de mondom neki ne meséljen mutternak róla akkor úgyis mesélni fog neki az meg ráfogja egyből, hogy a proteintől van biztos amit jobb esetben 1 hónapban egy kilót becsapok :D Eléggé hipochonder vagyok ezért nem is fekszik a koksz téma. Na szóval nem is szeretek olvasgatni semmilyen ilyen témáról mert 5 perc múlva már érzem, hogy az a betegségem.

    (#63698) KoVee84: gyógyszer mellett lehet edzeni? Haverom aki kondizott egy 5-6 éve és kiderült, hogy valamije magas le is állították minden fizikai aktivitásról és csak a gyógyszert tolhatta, azóta nem is kell mondani úgy néz ki mint egy vasalódeszka, de nem is bánja állítása szerint, hogy nem edz :D

    Most 1 hónapig ki akarom próbálni, hogy eljárok úszni amúgyis szét vannak az ízületeim nagyon. Vettem omega 3-at, meg akkor kipróbálom a teázást..

    Szerk: Valami orvossal biztosan beszélek a dologról, mert évek óta magas nem csak a nyári dolog miatt alakult ki. Jó volna valami újabb gondolkodásút találni nem az aki egyből letilt mindenről és csak tömi belém a gyógyszereket

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák