Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz Ijk #1330 üzenetére

    ígyekszem nem szétcsapni magam, de volt már olyan, hogy tököm se figyelt oda és 1 gáré leitatott jó így hülyén hangzik, de a végén úgy berúgtam, hogy este ha csak 1 korty is lement volna még akkor rókakomát keresek... vicces de másnap nem volt bajom a dehidratáción kívül... :U
    a spórolás megvan mert a buliba nem hiszem, hogy veszünk bármit is én meg a 3 estére viszek 1 jäegert meg 1 metaxát csak, hogy nehogy ingyen élőnek nézzenek...
    de haver ilyet mond, hogy napi 5 rongyot számoljak... :Y mondom mivan ? mire ? hát, hogy ha kaja stb... mondom a lófaszt viszek kis kaját avval 1-2. nap kilőve 3. napra meg veszek valamit és 4. nap délbe jövünk haza há nehogymá' napi 5k-t el kelljen herdálnom... jó, hogy végigmelóztam a nyaram, de nem azért, hogy eligyam/bulizzam... :U

    Tamoo: az a baj, hogy én is így álltam a dolgokhoz, hogy akkor most rendesen bebulizzuk magunkat az éjszakába és mindent bele vagy semmi... ez a leülök meginni 1 sört kategória sohase játszott nálam... csak most, hogy több mint 1 este lesz ezekkel a vadállatokkal lennt így egymás után ezért is nem szeretném magam lenullázni elhiheted...

    Tipo16V: nah akkor majd bepróbálom valamikor :K ez az energiaital keverés nekem sohase tetszett nem tudom miért, de egyszer vettünk valami vodkát és energitallal ittuk 1 csajszival emlékszem, hogy már bemenni is nehezemre esett a szórakozóhelyen... :(

    szerk-Tamoo: én is piramisba tolom, hogy 16-8 ismétlés nő a súly csökken az ismétlés 10-2-ig de így kis súlyossal még nem babáztam... szóval nem tudom, hogy kéne :D

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák