Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sladka_pani

    aktív tag

    válasz Balinov #14335 üzenetére

    Azt hozzá teszem, hogy visszatértem ezekhez, és nem nem fejlődtem tovább :D Volt 30+ darab telefonom, pl. N72, N95, HP iPaq Windows Mobile 6.5 már ha ezek modernabb telóknak számitanak. :B Ezek mind eladódtak végül, meguntam, kellett a pénz, stb szempontok. De a legszebb, legjobb, legimádnivalóbb telefonom a Samsung Innov8 (i8510) volt, amit újonnan Angliából rendeltem, itteni konnektor átalakitóval, én csomagoltam ki, és egy szarabb autó áráért (400 eur kb?). De kb 2009 végén, amikor is kijött a telefon. 2010 nyarán kiraboltak, és vitték ezt is ugye. Hát mondhatom mennyire sajnáltam, és azóta biztos nem költenék többet drága telefonra, de őt tuti mai napig használnám. Azóta sajnos belőle csak lestrapált meg aksi hibás verziót lehet kapni, már néztem sokat. Az enyém egy nagyon kivételes példány volt, kb 5 a 100ból, aminél az aksi vezérlő nem volt hibás, azaz nem szívta le magát 1 max 2 nap alatt, hanem 6-7 napig nyomkodással is elment. Persze íródtak arra is már FW-ek, és az átlag felhasználó akár 2-3 napig is tudta ezzel már használni. Ó, a könnyem is kicsordult, drága Innov8-am :O

    ...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Új hozzászólás Aktív témák