Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • delikvens025

    csendes tag

    válasz delikvens025 #22986 üzenetére

    Mielött valaki belém álna, volt 1500 ccm es, gombal induló ujj Swiftem, 1.400.000 FT Kp ra vettem, elötte meg F astra 1.6 benzin, 400.000 FT kp ért.. A másfél millios ujj swiftet neki adtam az előzö élettársamnak, mert a 107 lóval nem ment, sajnos ő csak lízingre kapott volna kocsit, vagy banki hitelre, mint sok érdekes nagyot álmodó ember, az opelba meg megfőztem a motrot, de német kramanc létére generál után helyre jött. Nem a bankok pénzéből lizingre vett jampiként bohóckodtam a kocsikkal. Nemis 6-8 éves hitelre vettem őket, mint sok analfalétra, akiknek kocsi kell mi két számmal nagyobb, de egybe pénz nincsrá, de a fizetési egyenleg még belefér a törlesztőbe......... Mindenért kemény kp maradt ott, de mikor a galant elött volt Mazda 3 -masom, 1,6 benzin, bécs-mosonmagyaróvár között 2 szer!!! megfőztem a motort, (padkára felmentem, leszakadt a hütő, folyt a víz, de siettem haza) és hazavitt, majd 80.000 kp ba felujitott motorral nevelőapám majd 2 éve tiporja, hát le a kalappal a gyárnak...... :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R Ez csak saját tapasztalat mind.....

    +36305447214, napközben este hatig csak sms- vagy telefon.

Új hozzászólás Aktív témák